تسویه حساب
دانشجویانی که برای فارغ‌التحصیلی خود اقدام کرده‌اند، می‌توانند با توجه به دستورالعمل‌ها و ارسال مدارک زیر از کتابخانه تسویه بگیرند:
1- تحویل پایان‌نامه و سمینار:

الف- دانشجویان پژوهش‌محور:

- پایان‌نامه: با توجه به تصمیم دانشگاه مبنی بر عدم دریافت نسخه صحافی شده پایان‌نامه‌ها، لازم است فایل word (یا latex) و pdf پایان‌نامه خود را از طریق «سامانه گلستان»، منوی «پیشخوان خدمت» و گزینه «درخواست تأیید فایل پایان‌نامه/ رساله و چکیده و کلیدواژه فعالیت» بارگذاری نمایید. در ابتدا فرمت پایان‌نامه توسط مسئول کتابخانه بررسی و در صورت تأیید کتابخانه، به منظور تأیید محتوا به صورت خودکار برای استاد راهنما ارسال خواهد شد. در صورت تأیید استاد راهنما، فرایند تحویل پایان‌نامه خاتمه می یابد.
- سمینار: دانشجویانی که درس سمینار داشته‌اند، لازم است فایل word و pdf سمینار خود را به ایمیل کتابخانه به آدرس ielibrary@kntu.ac.ir ارسال نمایند.
ب- دانشجویان آموزش‌محور:
دانشجویان آموزش‌محوری که درس سمینار داشته‌اند، لازم است فایل word و pdf سمینار خود را به ایمیل کتابخانه به آدرس ielibrary@kntu.ac.ir ارسال نمایند.
نکات مهم فایل پایان‌نامه:
- لازم است تمامی موارد ذکر شده در «راهنمای نگارش و تدوین پایان‌نامه» رعایت شده باشد.
- صفحه «تأییدیه هیأت داوران» با تمامی امضاها و صفحه «اظهارنامه دانشجو» با امضای دانشجو باشد.
- نسخه نهایی پایان‌نامه ارسال شده باشد.
بدیهی است در صورت عدم توجه به موارد فوق، فایل شما پذیرفته نبوده و برای انجام اصلاحات لازم برگشت داده خواهد شد.

2- تحویل کتاب:

چنانچه کتابی در امانت خود دارید، می‌توانید پس از هماهنگی با مسئولین کتابخانه- سرکار خانم کریمی مزرعه‌شاهی و یا سرکار خانم صراف- با رعایت نکات بهداشتی نسبت به تحویل کتاب خود اقدام نمایید.

دستورالعمل نگارش پایان نامه

تاریخ به روز رسانی:
1401/01/15
تعداد بازدید:
144
میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، پلاک 7
دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.