دسترسی به نشریات الکترونیکی از طریق VPN

اعضای هیأت علمی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی می‌توانند با استفاده از سرویس VPN وارد شبکه داخلی دانشگاه شده و به نشریات الکترونیکی دانشگاه (http://update.kntu.ac.ir/jrnl) دسترسی و از امکان دانلود مقالات استفاده نمایند.

دانشجویان:

تمامی دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در پورتال دانشگاه (http://portal.kntu.ac.ir) حساب کاربری دارند، می‌توانند با مراجعه به فایل راهنما، اقدام به نصب و فعال‌سازی این سرویس نمایند.

سایر دانشجویان تحصیلات تکمیلی که در پورتال ثبت نام نکرده‌اند، لازم است که ابتدا در پورتال ثبت‌نام کرده و سپس درخواست خود را به همراه نام، نام‌خانوادگی و کدملی،‌ به آدرس vpn@kntu.ac.ir ارسال نمایند تا اکانت و اطلاعات دسترسی به سرویس برای آنها ارسال گردد.

در صورت اشکال با آدرس vpn@kntu.ac.ir مکاتبه کنید.

 
اعضای هیأت علمی:
 اساتید محترمی که در سامانه دروس (http://courses.kntu.ac.ir) اکانت دارند می توانند درخواست خود را شامل نام، نام‌خانوادگی و کدملی به آدرس vpn@kntu.ac.ir ارسال نمایند تا اکانت و اطلاعات دسترسی به سرویس vpn برای آنها ارسال شود.
 اساتید محترمی که هنوز در سامانه دروس اکانتی ندارند، لازم است ابتدا با مراجعه به وب سایت http://portal.kntu.ac.ir در منوی «ثبت ایمیل و حساب کاربری» گزینه «ایجاد حساب کاربری اساتید و کارمندان» را انتخاب کرده و حساب کاربری خود را ایجاد کنند. پس از ایجاد حساب کاربری، می‌توانند اقدام به ارسال ایمیل به آدرس فوق نمایند.
 
تاریخ به روز رسانی:
1401/01/15
تعداد بازدید:
1144
میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان پردیس، پلاک 7
دانشگاه خواجه نصیر الدین طوسی
كليه حقوق اين وب سايت متعلق به دانشگاه خواجه نصير الدين طوسي ميباشد.